Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Przyrodniczym we WrocławiuJuż 1 kwietnia zapraszamy na tegoroczną edycję Drzwi Otwartych, które odbędą się na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Dlaczego powinieneś się tam wybrać w ten dzień? Drzwi otwarte to bowiem nie tylko doskonała okazja do poznania uczelni, jej oferty edukacyjnej, wykładowców oraz studentów, ale i możliwość rozbudzenia w sobie ciekawości naukowca.

1 kwietnia Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu otwiera się na młodych! Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do laboratoriów, pracowni, klinik i sal wykładowych. Będzie to świetna okazja, żeby przedstawić tegorocznym kandydatom na studia naukowców, wykładowców i studentów UP we Wrocławiu. Od 9 rano w dwóch kampusach – na Biskupinie i na placu Grunwaldzkim – można będzie poznać szczegółową ofertę edukacyjną: kierunki studiów, specjalności i zasady rekrutacji, najlepszych studentów i ich nie tylko naukową działalność oraz prowadzących zajęcia, egzaminatorów przyszłych sesji i naukowców międzynarodowych projektów.

Drzwi Otwarte, tradycyjnie już, połączone są z obchodami Światowego Dnia Wody, którego organizatorzy przygotowali grę fabularną pod hasłem „Woda i praca”.

Nie możesz wybrać się osobiście 1 kwietnia na Drzwi Otwarte? No cóż, czasem tak bywa. Tutaj znajdziesz zatem wszystkie, szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

drzwi otwarte upwr 2016