speak out logoSpeakOut Tour to cykl jednodniowych konferencji, który dostarczy studentom oraz absolwentom wiedzy i inspiracji z zakresu różnorodności kulturowej. Odbędzie się w pięciu miastach Polski. Edycja wrocławska ma miejsce już 19 kwietnia w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej w godzinach 9:30-16:00.

Zaproszeni goście podczas debaty postarają się odpowiedzi na pytanie "Czy otwierając się na inne kultury tracimy swoją?", a Drew O’Malley (członek zarządu Amrest) wygłosi prelekcję na temat wyznaczania sobie jasnych celów w życiu zawodowym i prywatnym.

speakout

Podczas warsztatów prowadzonych przez firmy partnerskie możliwe będzie doskonalenie swoich umiejętności w praktyce, a przerwy będą idealną okazją do networkingu. Po tej części interesujących spotkań z charyzmatycznymi ekspertami, odbędzie się konkurs, podczas którego uczestnicy wyłonieni na etapie rekrutacji zaprezentują swoje referaty przed jury i zgromadzonymi studentami. Do wygrania jest bilet na Global YouthSpeak Forum - międzynarodową konferencję organizowaną w ramach Światowego Kongresu AIESEC.

Spotkanie jest darmowe ale liczba miejsc jest ograniczona!

Aby wziąć udział, zapisz się na stronie speakout.aiesec.pl
Bądź na bieżąco ze SpeakOut Tout na Facebook’u.