logo Career EXPO black RGBKolejne edycje targów pracy Career EXPO, które odbędą się już 25 października we Wrocławiu i 21 listopada w Poznaniu, to idealna szansa na spotkanie z rekruterami międzynarodowych firm, a także możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i prelekcjach prowadzonych przez cenionych polskich ekspertów.

Rozpocznij drogę do sukcesu


Wizyta na jesiennej edycji Career EXPO to idealna okazja, aby poznać bliżej liderów najprężniej rozwijających się branż, jak chociażby Kaufland - partner strategiczny tej edycji targów, a także Infor, Credit Suisse czy Futuro Finance. Przedstawiciele firm z sektorów IT, finansów, sprzedaży, marketingu, inżynierii, obsługi klienta i wielu innych chętnie uchylą rąbka tajemnicy i opowiedzą o kulisach swojej pracy w organizacji z punktu widzenia jej członka. Każdy użytkownik, zarejestruje się przez stronę www.careerexpo.pl, po wypełnieniu CV i wstępnej weryfikacji, może umówić się na spotkanie z rekruterem w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze w specjalnie wyznaczonej na targach strefie. Proces rekrutacyjny i czas oczekiwania na odpowiedź zostały skrócone do minimum, aby dać uczestnikom szansę na opuszczenie Career EXPO już jako pracownik.
CE 105

Rozwiń swoje kompetencje


Career EXPO to nie tylko możliwość bezpośredniego spotkania się z rekruterami, ale także szansa na uzupełnienie swoich umiejętności podczas licznych szkoleń i merytorycznych prelekcji. Spotkanie z ekspertami zarówno z zakresu rozwoju zawodowego, jak i osobistego, daje uczestnikom szansę na podniesienie swoich kwalifikacji oraz zwiększa prawdopodobieństwo na znalezienie zatrudnienia. Warto również udać się pod scenę główną, gdzie znane postacie ze świata biznesu opowiedzą o tajnikach sukcesu, a eksperci w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi ujawnią sekrety swojej pracy i doradzą, jak stać się kandydatem pożądanym przez rekruterów.

Sprawdzian sprytu w Escape Roomie


W tej edycji na uczestników Career EXPO czeka również niezwykła niespodzianka w postaci Escape Roomu o tematyce rekrutacyjnej, przygotowanego we współpracy z Tkalnią Zagadek. W środku czeka na nas mnóstwo tajemniczych łamigłówek, które zaskoczą nawet największych “sherlocków”. To idealna okazja do sprawdzenia swojego sprytu, kreatywności, umiejętności pracy w zespole, ale także dobrej zabawy.
CE 269

Bezpłatny bilet na wydarzenie można pobrać, rejestrując się tutaj.  

Kiedy? 25 października 2017

Gdzie? Wrocław, Hala Stulecia